TERK’İYE

 

                    Doğduğunun bilincine varan yaşamayı da göze alandır. YAŞAYAN da HAKİKATi öğrenmeye talip olandır..Hayat senin içindedir. Sen onun içindesin sanma. Her ne algılıyorsan sensindir O. Dışarıda kimse YOK. DIŞARISI diye bir şey yok çünkü. Beyninin içinde hapissin. Gerçek nedir bilmiyorsun. Varım diyorsun. Tek gerçeğin bu. Sen varsın ya tüm duyularınla algıladıkların? Onlar Var mı ? Ya tüm bunlar bir rüya ise.

                     Sen aletsin sadece .’’ Bir el işini veya mekanik bir işi gerçekleştirmek için özel olarak yapılmış nesne.’’ Bu’sun sen.

                        Özel olarak yapılmış nesne… Kul olarak özel.. Başka bir şey değil.

Nasıl bir aletsin peki? Öyle bir aletsin ki senle yapılıyor dilenen işler. Şahid ol. Olabileceksen eğer. Eşşehadu.

                       Bak dinle ne diyor bilim adamları; Madde diye bir şey yok. Hologram var. Öyle bir şey ki hologram parçalanamıyor, parça bütünün tüm özelliklerini taşıyor. Düşüncen ne ise o gerçekliği yaratıyorsun. Yarınını oluşturan sensin. Madde üzerinde tasarrufun var. Mış muş.

Kimin tasarrufu ? Alet Olanın.. Değil efendiiii. Düşüncene hükmedebiliyor musun? HAYIR.

Sende düşünen, tasarruf eden Mülkün yegane sahibi kim, bu gün MÜLK KİMİN? Vahid-ül Kahhar (TEK ve her şey hükmü altında) olanın .. O halde teslim ol Yegane VAR Olana. Varlık iddiasında bulunup kendini rezil etme. Kendine bile malik değilsin çünkü. Sahip çıkacaksan günahlarına sahip çık. Hatalarına birde. Lüzumsuz boş işlerle uğraşmalarına. Şeytani olan neyin varsa onlar senin bir tek.  Acz içindesin birde bunu unutma. Zavallı ve fakirsin. Ateş olsan komple,  cürmün kadar yer yakarsın üstüne üstlük. Terk et Varlık sahasını, Bir an önce  TERK ET..

 

                   

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !