Yeşil Meleğim

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->

       

          Tüm dünyamı yönetecek gücü bulduğumda bile senin karşında aciz kalıyorum. Seni senden korumak bende ne yaralar açıyor  bilemezsin. Sen ışıklı bir yolun çim kokulu yeşil meleğisin. Sevginden kaçacak, merhametinden sığınacak yer bulamıyorum. Beni çaresiz, beni etkisiz bırakıyorsun. Sen büyürken ben ağırlaşıyor sen kendinden verdikçe ben azalıyorum. Yapma ne olursun! Dağılıyorum.

           Varlığımın her zerresini hakikat ışığıyla dengelediğimde aniden karşıma çıkıyorsun. Seni senden korumak bende ne yaralar açıyor bilemezsin. Sen o muazzam makamında bana ne desen masum ben sana ne desem suç oluyorum. Kelepçen gitmelerin. Ne zaman seni  senden saklasam zihnime sızıyorsun. Birlikte zehirlenirken en çok ben ölüyorum. İlacım tövbem…Yapma ne olursun! Yalvarıyorum.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !